تسلیتی به خویشان : محمد مدنی : آپادانا دی - بهمن 1389
ساعت ۱۱:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٢/٦   کلمات کلیدی:

تسلیت

با کمال تاسف در روز 14 فروردین ماه سال 1390 ، بانوی بزرگوار خانم ملک سادات نعمت اللهی ( سلطان العلمایی ) به علت نارسایی قلبی در منزل خویش در اصفهان و بین عزیزانشان زندگی را بدرود گفتند . ایشان همسر مرحوم محمد نعمت اللهی  بودند و پس از در گذشت ایشان چراغ روشن  و نقطه امید و تکیه گاه خاندان  مکرمشان محسوب میشدند .

در گذشت این وجود گرامی  را که علیرغم  تن رنجورشان در دیدار های فامیلی همواره با خوشروئی و محبت جویای احوال میشدند   را حضور فرزندانشان ، خویشاوندان و دوستان گرامیم  آقایان محمد علی نعمت اللهی و باقر نعمت اللهی و خانم ها خدیجه و مریم نعمت اللهی و نیز همه اطرافیان آن مرحومه و به خصوص حضور دختر عموی گرامی خانم صابره خانم ( همسر آقای محمد علی نعمت اللهی ) که بیش از 40 سال چون دختری مهربان در کنارشان بودند تسلیت میگویم  و برای همگی نزدیکانشان آرزوی صبر و سلامتی دارم.

 بی منا سبت نیست در اینجا از مرحوم خانم اشرف السادات ( همسر مرحوم حاج آقا هادی سجادیان )  یاد آریم،  خواهر بزرگوار خانم  ملک سادات که  معلم و از معدود زنان شاغل هم نسلشان در فامیل بودند. ایشان مادر خانم زینت السادات امامی ، آقای مهندس محمد سجادیان و آقای مهندس علی سجادیان هستند.

ونیز از دیگر خواهرشان ، مرحوم خانم افتخار السادات  که همسر مرحوم آقای حاج میرزا عباس مدنی پور بودند . ایشان صاحب فرزندی نشدند. 

خداوند جملگی  را قرین رحمت فرماید .

                                                                                       محمد مدنی

نظرات خوانندگان :

چهارشنبه، ٧ اردیبهشت ۱۳٩٠  - ۳:۱٢ ق.ظ  

جناب آقای محمد علی و باقر نعمت اللهی و خانواده های وابسته
درگذشت مادر گرامیتان را صمیمانه تسلیت می گویم و برای روح بزرگ ایشان رضوان جاودان و علو درجات آرزو دارم. علی میرعمادی 

 

پنجشنبه، ۸ اردیبهشت ۱۳٩٠  - ۱:۳٧ ب.ظ  

من هم به نوبه خود جای خالی خا نم عموجا ن را به همه تسلیت عرض مینمایم
امیدوارم ما هم بتوانیم در  راهی که این بزرگواران برای ما باز کردند قدم بگذاریم و همه به نیکی از ما یاد کنند چنانکه از خانم عموجان و مامانجون بجز خوبی و نیکی و حسن خلق چیز دگری به یاد نیست

نویسنده: سیدخندان

دوشنبه، ۱٢ اردیبهشت ۱۳٩٠  - ۳:٢٠ ق.ظ  

با سلام. من هم فوت خانم عمو جان را خدمت خانواده ی محترمشون و به خصوص سرکار خانم صابره خانم تسلیت می گم. دقیقا مشابه چیزی که عمو محمد نوشتند مهر و محبت خانم عمو جان در احوالپرسی و خوشروییشون به یاد ماندنی بود. ان شا, الله که در جوا ر حضرت حق به آرامش ابدی رسیده اند.  

نویسنده: نرگس