در گذشت آقای رضا سید الاسلام : نوشته محمد مدنی : آپادانا - آبان 1395
ساعت ٦:٥۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٢٤   کلمات کلیدی: رضا سید الاسلامی

 

مرحوم  آقای رضا سید الاسلامی

( اسفند ماه 1314 - 21 آبان ماه 1395 ) 

 

با نهایت تاسف و شگفتی روز جمعه مطلع شدم که آقای رضا سید الاسلامی روز پنج شنبه 20 آبان در پی یک عارضه ناگهانی و مراجعه فوری به بیمارستان شریعتی اصفهان و سپس انتقال به بیمارستان الزهرا به فوریت تحت یک عمل جراحی قرار گرفتند و در اثر عوارض پس از عمل روز جمعه در گذشتند . این واقعه جدا برایم عجیب و تکان دهنده بود . ایشان را همین 20 روز پیش سالم و با همان لبخند و بشاشت همیشگی در سالن رستوران شهرزاد در مراسم سالگرد مرحوم حاج آقا حسین سجادیان دیده بودم و با هم خوش و بش و سلام احوالپرسی کرده بودیم . کیفیت بیماری ناگهانی ایشان بر من مکشوف نشده است .

ایشان دبیر شیمی دبیرستان های اصفهان بودند و سوگ های بسیاری را در زندگی تحمل کرده بودند . فرزندانشان را قبل از رسیدن به سن رشد کامل از دست می دادند و سالها نگهدار و تیمار دار همسر گرامیشان مرحوم زهره خانم میرعمادی بودند که دچار بیماری ام اس شده بودند . ولی در عین حال محکم و استوار بودند و پشت خم نکرده بودند و استقامت و بردباریشان درسی برای همه بود 

اینجانب حضور همه بازماندگان آن مرحوم به ویژه برادر ارجمندشان جناب دکتر حسین سیدالاسلامی و خانم ها نجما و مریم سید الاسلامی برادر زادگان مهربان و دلسوزشان تسلیت میگویم و برای همگی آرزوی صبر و تسکین میکنم .

                                                               محمد مدنی 

نظر خوانندگان :

پنجشنبه، ٢۵ آذر ۱۳٩۵  - ۵:۴٠ ‎ق.ظ

در گذشت آقای رضا سید الاسلام : نوشته محمد مدنی : آپادانا - آبان 1395

سلام عمومحمد عزیز. بله ما هم از شنیدن خبر فوت آقای آقارضا سیدالاسلامی بسیار ناراحت شدیم. واقعا نمونه ی کم نظیری از صبر و مقاومت در برابر سختی های زندگی و آرامش و وقار در رفتار و گفتار بودند. خدا رحمتشان کند.

نویسنده:نرگس