شادباش و گفتگو ، 9/9/1387 ،آپادانا نیمه اول آذر ، نوشته : محمد مدنی
ساعت ۱:۱۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٩/۱۱   کلمات کلیدی:

شادباش

در روز 27 آبانماه 1387 ساعت 9 بامداد ، آقای رضا و خانم معصومه مدنی صاحب نخستین فرزند شان شدند . نوزاد پسر است و به قرار اطلاعات واصله فردا (روز پنج شنبه 7 آذر ماه ) به امید خدا با برگزاری مراسمی ، ایشان رسما حمید رضا  نامیده خواهند شد .

تولد این نوزاد نازنین را خدمت خانواده های مدنی و نعمت اللهی شادباش میگویم و شادکامی و بهروزی و تندرستیش را آرزو مندم .

آخرین اخبار حاکی از آن است که مراسم زیبا و دلنشین و شاد نامگذاران در بعد از ظهر دیروز در منزل آقای حاج آقا محمود مدنی و انسیه خانم که صاحب نخستین فرزند زاده شان شدند و با حضور  حاج آقا اکبر نعمت اللهی و زهره خانم که صاحب دومین نوه شان شدند و سایر بزرگان فامیل به میمنت و شادی برگزار شده است و  جناب آقای امیر عباس نعمت اللهی که خداوند سلامت و پایدارشان بدارد . اذان و اقامه را در گوش نوزاد قرائت کرده اند .

حمید رضای نازنین مقدمت مبارک باد .

آرزوی بهبودی

آقای مهندس عبدالله سجادیان یک جراحی قلب باز را پشت سر گذارده و اکنون دوران بهبودی پس از عمل را میگذرانند.جراحی در اصفهان توسط آقای دکتر میر محمد صادقی به خوبی انجام پذیرفته و دکتر معالج و مراقب ایشان جناب دکتر شمس میباشند. اینکه چرا عبدالله عزیز با این همه دقت و رعایت همیشگی رژیم غذایی ریاضت گونه و فعالیت مرتب ورزشی اعم از پیاده روی ، شنا و.... چنین دچار گرفتگی عروق قلبی و نیازمند چنین عملی شده است ، برای بسیاری از جمله خود من جای سوال دارد .

برای عبدالله عزیز آرزوی بهبودی و تندرستی و شادابی و برگشت هرچه زودتر به توانا ییهای همیشگیش را دارم .

 

مونا جان پیروز باشی

مونا برادرزاده نازنینم که در رشته حسابداری فارغ التحصیل شده است ، پس از طی یک دوره کاری یکساله ، برای گذراندن چند دوره تکمیلی مربوط به رشته تحصیلیش و بررسی امکانات ادامه تحصیل در یک رشته و دانشگاه معتبر به تهران آمد و حدود دوماه از تابستان را پیش ما بود . نهایتا در تهران جستجو و کنکاشش در مورد محل تحصیل با مدرک معتبر منجر به انتخاب رشته (MBA     (دردانشگاه تهران ، پردیس کیش شد و برای طی دوره فوق لیسانس راهی مروارید خلیج فارس شد .

اکنون جایش برای ما خالیست ، برایش آرزوی موفقیت در تحصیل و در همه مراحل زندگی را داریم.