بازتاب : نامه های خوانندگان : آپادانا اردیبهشت 1388

"بازتاب"

 

با سپاس از همه خویشان نازنینی که با ارسال ایمیل محبت آمیزشان این جانب و آپادانا را مورد لطف و عنایت قرارداده اند ، من هم مجددا ، آرزومند سالی خوش و پربار برای همگی میباشم.  

با این منظور که خویشاوندان محترم یکدیگر را در این محفل خانوادگی نیز بیابند و از حال هم تا حدی آگاه شوند، برخی از این ایمیل ها را در اینجا میاورم .         

                                                                                                محمد مدنی

 

علی میرعمادی (کالیفرنیا ) :

یکشنبه 4 آوریل 2009 = 15 فروردین 1388

 

شبی با جمع یاران در جوار نو بهاران

 

به برکت وبلاگ جناب محمد مدنی اقوام یکدیگر را در ینگه دنیا هم می یابند. مدتی پیش از همین طریق دوست دیرینه ام آقای محمد علی مدنی پور و برادر گرامی ایشان را یافتم که

عمری دوباره به من داد و زیارت ایشان بر زندگی ما در این دیار غربت گرد شادی و شعف افشاند. اکنون با محبت ایشان و رضا جان عزیز با آقای دکتر جمشیدیان و سرکار خانم مژگان خاتون آبادی آشنا شدیم. جای همه اقوام خالی. دیشب در منزلشان در آناهایم شبی را به بزم نوروز نشستیم. اطعمه و اشربه از همه نوع، صفا و صمیمیت به حد قلمرو بزرگان. شادی و شعف فراوان، به راستی "عجب شبی بود"وصف حال ما شد. مزید بر آن ارتباط تصویری با جناب آقای دکتر خاتون آبادی پدر گرامی مژگان خانم در اصفهان و دیدار ایشان پس از سالها مفارقت. چه شبی بود جایتان خالی. به کمک پروردگار توانا می رویم تا پایقلعۀ دیگری بنا سازیم در این سر دنیا تا همه بدانند که فرزندان آقا میر عماد در هر کجا پا بگذارند اصفهانی دیگر را سرپا می دارند و هر گز خودرا به غیر نمی سپارند.

سلام بر اصفهان ! سلام بر زادگان میرعماد که تهران نشینند! سلام بر آنها که بر پهنۀ گورت زیبا به آرامی آرمیده اند. نوروز همگان پیروز.

ارادتمند

علی میرعمادی

 

 

هادی سجادیان ( تهران )

14 فروردین 1388

 

جناب آقای محمد مدنی

نویسنده محترم وبلاگ آپادانا

 

  با سلام و عرض تبریک بابت فرارسیدن سال نو، و با بهترین آرزوها در سال جدید. خواستم بدینوسیله بار دیگر از حضرتعالی بابت فراهم نمودن وبلاگ آپادانا در سطح کیفی بالا و توام با مطالب خواندنی و ماندگار از حضور حضرتعالی و سایر نویسندگان آن رسانه وزین و محترم، نهایت تشکر و قدردانی را بعمل آورم.

  امیدوارم در سال جدید نیز وبلاگ آپادانا مسیر رو به رشد خود را ادامه داده و همواره برای مخاطبان خود جاودانه و ماندگار باقی بماند. از حضور محترمتان خواهشمندم مراتب تشکر و قدردانی اینجانب را به سمع و نظر سایر زحمتکشان وبلاگ آپادانا نیز برسانید.

 

با تقدیم والاترین آرزوها و تجدید احترامات

ارادتمند

هادی سجادیان

 

آپادانا : سپاس ویژه تقدیم به هادی عزیز به خاطر اینکه نخستین بار با راه اندازی " وبلاگ رسمی فرزندان میرعماد " در آبان 138۴ ، امکان برقراری ارتباطات فامیلی با این شیوه و روش را در دنیای نوین اینترنتی امروز به ما نشان داد و با آرزوی اینکه با تلاش و پیگیری هادی و سایر جوانان نازنینی که در این راه یاریش میکنند وبلاگ و اخیرا " سایت فرزندان میرعماد" هر بار با مطالب و مقالات خواندنی و جذاب در فضای مجازی آشکار گردد  . لینک آدرس سایت فرزندان میرعماد در کنار صفحه نخست درج شده است.

  

حسن مدنی ( اصفهان )

پنجشنبه، ٢٧ فروردین ۱۳۸۸

با عرض سلام خدمت عمو محمد عزیز سال نو مبارک حدود دوماهی بود که  به خاطر دوران آموزشی سربازی نتوانسته بودم سری به وبلاگ بزنم . به  لطف خدا دیروز دوران آموزشی من در وزارت دفاع  شهر قزوین به اتمام رسید و ان شاء الله 10روز دیگه در سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح مشغول به ادامه خدمت میشوم. امروز سر زدن به دل نوشته  های وبلاگ شما را اولین برنامه خود قرار دادم. واقعا با خواندن این مطالب خیلی شاد وسر کیف میشم . می شه گفت یک صندوقچه خاطرات فامیل پاقلعه که برای منی که عاشق این فامیل هستم و به علت صغر سن، زیاد گذشته این فامیل را نمیدونم بسیار با ارزشه. باز هم از زحمات شما ممنونم .                                

ارادتمند  حسن مدنی

 

 

 

From: ALI MIREMADI (CALIFORNIA)

Tuesday, April 14, 2009

 

Mohammad Jane Azizam

Salame  garm  va  samimaneye  man  be  khedmate  hameye  doostan  va  aghvam.

Thanks for your weblog. You have opened a window through which we can come together and see one another though we are physically far from each other. Hope you will continue this great task, though I know you have to spend a lot of time preparing the materials and put them on the weblog. Attached you find the continuation of “Yahoo", Khaterat.

 

From: MOHAMMADREZA MIREMADI (TEHRAN)

Tuesday, April 7, 2009    

 

Dear Mohammad

Happy new year to you and your family.

Thank you very much for your em as well as your Issue.

Best regards Mohammad Reza Miremadi

 

From: YASAMAN MIREMADI(VIENNA)

Tuesday, April 2, 2009    

AW: APADANA RENEWED (SPECIAL NOWRUZ ISSUE)

This is so nice; I enjoyed it very much over here in Vienna.  Thank you very much. Eyde shoma mobarak.
yasaman

Mag.phil.Yasaman Miremadi

/ 0 نظر / 21 بازدید