چند حکایت و نقل فامیلی : محمد مدنی : آپادانا بهمن ماه 1393

یاد آوری : برای دیدی چشم نواز از راه " اینترنت اکسپلورر " آپادانا را باز کنید .

 

چند حکایت و نقل فامیلی

عصر روز جمعه 19 دی ماه 1393 مصادف با سالروز فرخنده میلاد نبوی ، این شادی را داشتم که در جشن عقد خویشاوند عزیزم آقای احمد رضا سادات و خانم مریم اکرامی شرکت کنم . جشن در سالن مجتمع سنگتراشان اصفهان در جاده دولت آباد برگزار شد . شرکت در این جشن باز برایم فرصتی فراهم آورد  که هرچند کوتاه با  برادر عزیزم و خویشاوندان  و دوستان دیرین دیداری تازه کنم .

داماد  آقای احمد رضا سادات ، فرزند جناب آقای صالح ( میر مهدی ) سادات و دختر دایی گرامی اینجانب سرکار خانم  حوری نعمت اللهی هستند . ایشان درجه لیسانس خویش را در رشته مهندسی متا لورژی از دانشگاه یزد دریافت کردند و پس از طی دوران خدمت نظام وظیفه خویش در لباس افسری نیروی انتظامی ، در یک مجتمع صنعتی آلومینیوم واقع در بندر عباس به کار مشغول شدند و اینک پس از گذشت چند سال به فرخندگی پایه های زندگی مشترک خود را بنیاد نهادند . برای این زوج جوان آرزوی شادکامی و پیروزی در همه مراحل زندگی را دارم .

*  در بازدیدی که تازگیها از سایت دودمان نمای  فامیلی داشتم ( پیوند آدرس سایت در کنار سمت راست  صفحه اول آپادانا درج شده است . ) متوجه شدم که امکان جدید و جالبی با همت جناب آقای عبدالله سجادیان به آن افزوده شده است و آن اینکه با کلیک روی اسامی اشخاص در صورتیکه عکسی از آنان نزد مدیران سایت  موجود باشد ، می توان آنرا مشاهده کرد . این بسیار ابتکار جالبی است و کامل شدن آن به همت و همکاری همه ما و شما خویشاوندان عزیز بستگی دارد که عکس مناسبی از خود و نزدیکان خود را بدین منظور به ایمیل مدیریت سایت دودمان نما ارسال فرمایید.

* یکی از شادی های سفر من به اصفهان دیدار چند نوگل نوشکفته فامیل بود که تاکنون موفق به دیدارشان نشده بودم .

- دوقلوهای شیرین و نازنین "بهنود"  و "بهی نا " فرزندان جناب آقای محمد رضا سادات و مریم خانم که در ماه های نخستین زندگیشان هستند . و به آرامی در دل عموی تازه دامادشان جا خوش کرده بودند . و دیگر

- " رادین " فرزند دوست داشتنی جناب آقای امیر علی نعمت اللهی و عفیفه خانم . 

* غروب روز 5 بهمن بود که زنگ تلفن خانه به صدا در آمد  و در آنسو صدای شاد و شادیبخش و گوشنواز پسر عمه عزیزم  منوچهر مدنی پور و همسر گرامی و مهربانشان ملیحه خانم  از شهر بوستون آمریکا بود که احوالپرسی میکردند .

جا دارد به خاطر این محبت و همتشان از ایشان تشّکر کنم و بیا موزم .

*  اگر هم عادت  گشت زدن در دنیای اینترنت را ندارید این بار به  توصیه من عمل کنید و در " یو تیوب " ، علی میرعمادی را بیابید . این خویشاوند عزیز و خوش ذوق ما که دکترای زبان شناسی از آمریکا دارند و پس از سالها تدریس در دانشگاه علامه طباطبا ئی تهران هم اکنون مدتی است که رحل اقامت در خطه ی کالیفرنیا افکنده اند . خوانندگان وبلاگ ما را از نوشته های دلپذیر ایشان بهره ها بود ( امیدوار و آرزومندم که پس از این نیز چنین باشد )

 به هر روی ایشان صاحب قریحه ی شاعری هم هستند و اشعارشان را با صدای خویش همراه با ترنم موسیقی و تصاویر مناسب و هماهنگ برای استفاده دوستداران ارائه کرده اند .

همت و علاقه و شور زندگی  ایشان را تحسین میکنم و آنرا به عنوان مشوق و سر مشقی برای خود محسوب میدارم .

*  این یکی دیگر تا حدی جنبه پیش آگاهی دارد :

دختر برادر نازنین و عزیز من خانم مونا مدنی که از دانشگاه تهران  در رشته مدیریت اجرائی  دارای درجه کارشناسی ارشد است و اکنون در شرکت بین المللی نستله  ( قسمت  ایران ) اشتغال دارد . به آرامی دارد وارد زندگی مشترک زناشوئی میشود .

به نام پروردگار زیبایی­ها و دانایی­ها

         جشن نامزدی دوشیزه مونا مدنی و آقای رضا حقیقتی، از ساعت 7 بعدازظهر روز پنجشنبه 30 بهمن ماه 1393، برپا خواهد شد.   

برای ایشان و همسر آینده شان آرزوی شادکامی و شادابی و بهترین ها را دارم .

                                                           محمد مدنی

نظر ها :

 

 چهارشنبه، ٢٩ بهمن ۱۳٩۳  - ٧:۵۶ ‎ب.ظ

 

چند حکایت و نقل فامیلی : محمد مدنی : آپادانا بهمن ماه 1393

 

سلام عمومحمد عزیز، خیلی خوشحال شدم که وبلاگ آپادانا را مثل قبل پر از مطالب جالب و خبرهای به این خوبی دیدم. خدا را شکر و خیلی ممنون از شما.

 

نویسنده: نرگس

 

/ 1 نظر / 43 بازدید
نرگس

سلام عمومحمد عزیز، خیلی خوشحال شدم که وبلاگ آپادانا را مثل قبل پر از مطالب جالب و خبرهای به این خوبی دیدم. خدا را شکر و خیلی ممنون از شما.