شادروان مهدی میرعمادی : آپادانا مهر ماه 1394

ساعت ٧:۴۴ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۴/٧/٢٩   کلمات کلیدی: مهدی میرعمادی ،علی میرعمادی ،وفاعلی میرعمادی    

باز نشر مقاله مهر 94  

مهدی میرعمادی ( 1330 -  23 مرداد 1394 )

از دست دادن مهدی خیلی زود بود . مهدی مسن به حساب نمیامد . پیش از اینکه چند سال قبل بیماری جانکاه نارسائی ریوی جسمش را فرسوده کند ، شاداب بود و سرشار از زندگی ،  شوخ طبع بود. مهدی در جوانی همانند پدرش مرحوم آقا رضا میرعمادی ، به استخدام شرکت ملی نفت ایران در آمده بود وتا پایان دوران کاریش نیز در همانجا مشغول بود . در دیداری که در فروردین ماه 1393 در منزلشان ازیشان که در بستر بیماری بودند ، نمودم ازین  گفتند که درست در آن زمانی که باز نشستگیشان داشت آغاز می شد و این فکر را داشتند که دیگر می توانند با فراغ بال به مسافرت های دلخواهشان بپردازند گرفتار این بیماری ریوی شدند. با این حال همیشه متوکل به رحمت خداوند بودند و به گفته برادر ارجمندشان آقای مهندس محسن میرعمادی در جلسه ای که در تهران ، در منزل خواهرشان بتول خانم میرعمادی به یاد شادروان مهدی میرعمادی برگذار شده بود ، هیچگاه  ناشکری نمی کردند.

مهدی سر بر آستان فقر سوده بود و همانند جد بزرگوارش آقای محمد تقی میرعمادی مشهور به آقای مدرس متوسل به  ولایت علی بن ابیطا لب بود .

درگذشت این خویشاوند ارجمند را حضور محترم خانواده ایشان به خصوص همسرشان شهناز خانم و فرزندان برومندشان آقایان  علی و  وفاعلی میرعمادی تسلیت میگویم و برایشان صبر بر این فقدان عظیم را آرزومندم . به خصوص که در زمان بیماری پدر و همسر از دل و جان تیمار دار ایشان بوده اند.

فرزند بزرگتر آن مرحوم ، آقای علی میرعمادی در رشته پژوهش هنر دارای درجه کارشناسی ارشد هستند و علاوه بر آن در هنر و فن عکاسی ماهر و در نمایشگاه های متعدد عکس در داخل و خارج ایران شرکت جسته و جوایز ممتازی دریافت داشته اند .

و دیگر فرزندشان آقای وفاعلی میرعمادی که  دانشجوی رشته ادبیات فارسی در دانشگاه تهران هستند .

                                                                                                                            محمد مدنی 

/ 0 نظر / 66 بازدید