تسلیتی به خویشان : محمد مدنی : آپادانا دی - بهمن 1389

تسلیت

با کمال تاسف در روز 14 فروردین ماه سال 1390 ، بانوی بزرگوار خانم ملک سادات نعمت اللهی ( سلطان العلمایی ) به علت نارسایی قلبی در منزل خویش در اصفهان و بین عزیزانشان زندگی را بدرود گفتند . ایشان همسر مرحوم محمد نعمت اللهی  بودند و پس از در گذشت ایشان چراغ روشن  و نقطه امید و تکیه گاه خاندان  مکرمشان محسوب میشدند .

در گذشت این وجود گرامی  را که علیرغم  تن رنجورشان در دیدار های فامیلی همواره با خوشروئی و محبت جویای احوال میشدند   را حضور فرزندانشان ، خویشاوندان و دوستان گرامیم  آقایان محمد علی نعمت اللهی و باقر نعمت اللهی و خانم ها خدیجه و مریم نعمت اللهی و نیز همه اطرافیان آن مرحومه و به خصوص حضور دختر عموی گرامی خانم صابره خانم ( همسر آقای محمد علی نعمت اللهی ) که بیش از 40 سال چون دختری مهربان در کنارشان بودند تسلیت میگویم  و برای همگی نزدیکانشان آرزوی صبر و سلامتی دارم.

 بی منا سبت نیست در اینجا از مرحوم خانم اشرف السادات ( همسر مرحوم حاج آقا هادی سجادیان )  یاد آریم،  خواهر بزرگوار خانم  ملک سادات که  معلم و از معدود زنان شاغل هم نسلشان در فامیل بودند. ایشان مادر خانم زینت السادات امامی ، آقای مهندس محمد سجادیان و آقای مهندس علی سجادیان هستند.

ونیز از دیگر خواهرشان ، مرحوم خانم افتخار السادات  که همسر مرحوم آقای حاج میرزا عباس مدنی پور بودند . ایشان صاحب فرزندی نشدند. 

خداوند جملگی  را قرین رحمت فرماید .

                                                                                       محمد مدنی

نظرات خوانندگان :

چهارشنبه، ٧ اردیبهشت ۱۳٩٠  - ۳:۱٢ ق.ظ  

جناب آقای محمد علی و باقر نعمت اللهی و خانواده های وابسته
درگذشت مادر گرامیتان را صمیمانه تسلیت می گویم و برای روح بزرگ ایشان رضوان جاودان و علو درجات آرزو دارم. علی میرعمادی 

 

پنجشنبه، ۸ اردیبهشت ۱۳٩٠  - ۱:۳٧ ب.ظ  

من هم به نوبه خود جای خالی خا نم عموجا ن را به همه تسلیت عرض مینمایم
امیدوارم ما هم بتوانیم در  راهی که این بزرگواران برای ما باز کردند قدم بگذاریم و همه به نیکی از ما یاد کنند چنانکه از خانم عموجان و مامانجون بجز خوبی و نیکی و حسن خلق چیز دگری به یاد نیست

نویسنده: سیدخندان

دوشنبه، ۱٢ اردیبهشت ۱۳٩٠  - ۳:٢٠ ق.ظ  

با سلام. من هم فوت خانم عمو جان را خدمت خانواده ی محترمشون و به خصوص سرکار خانم صابره خانم تسلیت می گم. دقیقا مشابه چیزی که عمو محمد نوشتند مهر و محبت خانم عمو جان در احوالپرسی و خوشروییشون به یاد ماندنی بود. ان شا, الله که در جوا ر حضرت حق به آرامش ابدی رسیده اند.  

نویسنده: نرگس

 

/ 3 نظر / 57 بازدید

جناب آقای محمد علی و باقر نغمت اللهی و خانواده های وابسته درگذشت مادر گرامیتان را صمیمانه تسلیت می گویم و برای روح بزرگ ایشان رضوان جاودان و علو درجات آرزو دارم. علی میرعمادی

سیدخندان

من هم به نوبه خود جای خالی خان عموجان را به همه تسلیت عرض مینمایم امیدوارم ما هم بتوانیم در راهی که این بزرگواران برای ما باز کردند قدم بگذاریم و همه به نیکی از ما یاد کنند چنانکه از خانم عموجان و مامانجون بجز خوبی و نیکی و حسن خلق چیزی دگری به یاد نیست

نرگس

با سلام. من هم فوت خانم عمو جان را خدمت خانواده ی محترمشون و به خصوص سرکار خانم صابره خانم تسلیت می گم. دقیقا مشابه چیزی که عمو محمد نوشتند مهر و محبت خانم عمو جان در احوالپرسی و خوشروییشون به یاد ماندنی بود. ان شا, الله که در جوار حضرت حق به آرامش ابدی رسیده اند.