فهرست مطالب این شماره : آپادانا دی - بهمن 1388

آپادانا   دی – بهمن  1388

        مطا لب این شماره :

v   زیارت کربلا قبول                       : محمد مدنی

v   زنان ایران نوین                        : جوی مدنی

v   یکبار از خودم خوشم آمد            : علی میرعمادی

v   خاطرات تحصیل طب ( 9 )          : دکتر احمد مدنی

v   سفرنامه کرمان                         : امیر مسعود نعمت اللهی

v   معرفی یک کتاب : نور الابصار     : محمد مدنی

v   اندیشه های راهیان سفر آخرت     : علی میر عمادی

v   درس هایی از ریاست جمهوری اوبا ما        : محمد مدنی

زیارت کربلا قبول

ماه گذشته سرزمین کربلا و نجف به مدت یک هفته پذیرای زایرینی از خویشاوندان ما بود که در قالب کاروانی با یک اتوبوس از اصفهان راهی آنجا شده بودند .

اخبار انواع و اقسام تیراندازی، انفجار و کار های انتحاری را در حینیکه این کاروان به سمت مرز عراق در حرکت بود و نیز وقتی در حال بازگشت به سوی مرز ایران بود، از رادیو وتلویزیون میشنیدیم .

در حقیقت سفر به سرزمینی مانند عراق در شرایط فعلی ایمان و توکلی استوار به خالق هستی ، عشقی سوزان به زیارت مرقد امیر المومنین و سید الشهدا و قمر بنی هاشم می طلبد . صد شکر که عزیزانمان به سلامت رفتند و برگشتند.

این زیارت را حضور محترم خاله گرامیم خانم طاهره نعمت اللهی ( مدرس پور ) ، حاج اکبر آقا نعمت اللهی ، حاج آقا محمود مدنی ، خانم دکتر نجما مدرس ( نعمت اللهی ) ،آقای احمد خاتون آبادی و همسرشان و فرزندشان کربلایی کوچک و نازنین امیر محمد خاتون آبادی ، آقای علیرضا نعمت اللهی ( فرزند حاج اکبر آقا ) و به ویژه به همکاران مطبوعاتیم آقای هادی و خانم طاهره سجادیان که این نخستین سفر راه دور مشترکشان بوده است تبریک میگویم و آرزومند شادی و سلامتیشان هستم .

 

                                                   محمد مدنی

/ 3 نظر / 8 بازدید
امیر مسعود نعمت اللهی

عمو سلام. چرا این شماره آپادانا مصور نداریم؟

محمد مدنی

مسعود عزیز چشم عکس هم میگذارم . علتش چند تا بوده سرعت پایین اینتر نت که واقعا گاهی اوقات صبر و حوصله ایوب می طلبد و در ضمن کمی فن فوتو شاپ یادم رفته بود که لطف هادی سجادیان عزیز مثل همیشه یاورم شد.

سیده نسرین سجادیان

با سلام من نوه ی مرحوم حاج سید علی سجادیان وفرزند مرحوم سید محسن هستم. مدتی است که برای بدست آوری شجره نامه ی فامیلی تلاش میکنم. در صورتی که برای جمع آوری اطلاعات 3 نسل پیش کمکی از دست شما بر میاید صمیمانه سپاسگذارم.