سوابق ژورنالیستی اینجانب

سابقه روزنامه نگاری من 

در دیداری که در همین اواخر با جناب آقای صفا علی نعمت اللهی داشتم و خوشبختانه فرصتی پیش آمده بود که از خاطرات ایشان بسیار نکته های جالب بیاموزم . روز بسیار خوشی را در خدمت ایشان و خانم مریم خانم و جواد واسد عزیز و خاله گرامیم خانم مدرس پور داشتیم .

خاطره ای را در مورد خودم نقل کردند که برایم تازگی داشت و تاکنون نشنیده بودم و بخاطر نمی آوردم.

گفتند : من به تهران آمده بودم و زمان زیادی از فوت مرحوم سرهنگ { پدر اینجانب } نگذشته بود . من به همراه مرحوم مهندس اسماعیل نعمت اللهی به منزل شما آمدیم و دیدار ما تا حدی حالت دلجویی و احوالپرسی پس از در گذشت پدرتان  را داشت . { پدر من در 30 اردیبهشت 1335 فوت شدند و چون آقا صفا در آن موقع دانش آموز دبستان و محل تحصیلشان اصفهان بود لذا آمدنشان به تهران باید پس از امتحانات آخر سال تحصیلی در خرداد ماه و احتمالا در اواخر خرداد و تیر بوده باشد و من در ان موقع تازه چهار سالم بوده است } آقا صفا اضافه کردند که تو روی زانوی آقای مهندس نعمت اللهی نشسته بودی و گفتی وقتی بزرگ شوم می خواهم روزنامه ای درست کنم و اسمش را هم میگذارم " ستاره آبی " .

قبلا از سوابق !! روزنامه نگاریم در سال های دبستان و مجله آپادانا در همین وبلاگ نوشته ام ولی دیگر فکر نمیکردم که این علاقه اینقدر سابقه داشته باشد .  

                                                                                                                                                                                   محمد مدنی

/ 0 نظر / 4 بازدید