میعاد گاه دوستان : نوشته :محمد مدنی : آپادانا دی ماه 1387

 

آپادانا ، کاخی برای دیدار دوستان

 

از آقای  محمد علی مدنی پور ، بزرگترین پسر عمه عزیزم چندروز  پیش نامه ای در یافت کردم که واقعا برایم دلگرم کننده است .ایشان  اینطور مینویسد:

سلام به پسر دایی عزیزم ،

محمد جان ، من واقعا از خواندن وبلاگت لذت بردم . در حقیقت به واسطه وبلاگت، دوست و فامیلی بسیار عزیز و قدیمی را یافتم . دکتر علی میرعمادی را میگویم و قرار است بزودی یکدیگر را پس از شاید 12 سال ببینیم .

سالها قبل وقتی جوانتر بودیم ، تابستان ها به اصفهان میرفتیم و اغلب روزها، علی میرعمادی، علی مهدوی (پدر همسرت )، محمود مدنی، بهرام رئیسی، علی زنگنه، و من عادت داشتیم که از خانه دایجون مدنی تا چارباغ را پیاده برویم. مسیرمان چارسو مقصود ، میدان شاه ، پشت تلفنخانه و آخرش چارباغ .

بعضی وقت ها ،برادرانم منوچهر ورضا  گاهی دایجون حسین و گاهی برادرانت منصور و احمد همراهیمان میکردند.     

هم چنین میخواستم به اطلاعت برسانم که دختر بزرگم ، ژیلا ، در آخرین روزسال 2008 صاحب یک نوزاد پسر شد. او یک دختر دو ساله هم دارد . و من بار دیگر پدر بزرگ شدم .

                                                    محمد علی  مدنی پور

                                                     سان خوزه ، کالیفرنیا

تولد نوزاد دلبند را حضور محمد علی عزیز و ژیلای نازنین و خانواده شان تبریک میگویم و آرزومند بسی سال های خوش برایشان هستم .

**************************************

برای خود من هم  فراگیر کردن وبلاگ  آپادانا ، پس از  یک دوره دوساله سکوت وسکون نسبی، پس از تاسیس اولیه آن در تیرماه 1385 ،  یک تجربه جالب و شادی بخش بود. من هم بسیاری از خویش و قوم ها و دوستانی را که ایامی چند در حضورشان گذرانده بود م و هریک الان سال هاست که در اطراف جهان پراکنده شده اند و مدت ها مستقیما ازشان بی خبر بودم را، دوباره یافتم  و وجودشان را حس کردم .شنیدن صدای امیر نعمت اللهی عزیز و منوچهر نازنینم ، در یکروز خیلی لذت داشت و از این بابت من هم ممنون آپادانا هستم .

**************************************

 

از آن جا که انجام مراسم محرم همواره در خاندان ما جای ویژه ای داشته است که برادرم  دکتراحمد مدنی شرح مبسوطی راجع به آن نگا شته و در اختیار آپادانا گذارده اند ، دو شماره آینده را که در دو جمعه متوالی انتشار خواهد یافت به این موضوع اختصاص میدهم و سپس روال همیشگی را پی میگیرم .                                                                           

                                                               محمد مدنی

/ 1 نظر / 5 بازدید
علی میرعمادی

جناب آقای محمدعلی مدنی پور مقدم نوزاد بر شما و دخت گرامی مبارک باد. ارادتمند میرعمادی