فهرست مطالب این شماره : آپادانا فروردین - اردیبهشت 1389

آپادانا در گذشت مسیح  عزیز را حضور پدر بزرگوارش جناب آقای رضا سید الاسلامی ، دایی گرامیش آقای علی میر عمادی و دختر عمو ی مهربانش سرکار خانم  نجما سید الاسلامی ( حسینی ) که خواهری را در حق او به کمال رساندند و همه خویشان و بستگانی که مسیح را میشناختند و با سادگی و بی پیرا یگیش آشنا یی داشتند ، تسلیت میگوید .

آپادانا ، فروردین – اردیبهشت  ماه 138٩

 در این شماره میخوانید :

      از کتاب "حبیب السیر"        خواند میر

      نامه به یاوری مهربان       طاهره مدرسپور

       نگرشی دیگر                علی میرعمادی

      خاطرات تحصیل طب (11)  دکتر احمد مدنی

 

بزودی در آپادانا خواهید خواند :

" نیا یشگاه  حضرت امامزاده میر عماد  "

گزارشی  از روایت  مهندس ابوالحسن میر عمادی  آرشیتکت بنا

 

 

/ 2 نظر / 6 بازدید

باعث خورسندیست که جناب آقای مهندس ابوالحسن میرعمادی معمار توانا و آرشیتکت مجرب فامیل پس از مدتها در قبال نقد و گلایه های متعددی که به ساختمان جدیدالتاسیس بقعه میرعماد مطرح گردیده در صدد برآمدند از طراحی زیبا ، نورپردازی و تهویه کم نظیر ، هارمونی و ظرافت نمای دورنی و برونی ، سرعت تحسین برانگیز اجرای بنا و نهایتاَ کاشیکاری و نوشتار سردرب بقعه دفاع نمایند. تداوم صحت و عافیت ایشان را مسئلت مینمایم.همچنین شخصاَ از مساعی گرانقدر برادر عزیزم جناب مدنی که پیگیر نگارش چنین دفاعیه در وبگاه خود هستند تقدیر نموده امیدوارم بهنگام شایسته در ذیل نوشتار موعود نیز چند خطی بنگارم.

هادی سجادیان

با شناختی که از آقای محمد مدنی داریم ان شاء الله گزارش خواندنی خواهد شد، فقط این نکته را در نظر داشته باشید که شدیدا چشم انتظار بروزرسانیتان هستیم